دکتر جهان‌بین از ۴ واحد دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از ۴ واحد دانشگاهی بندرعباس، قشم، بندرلنگه و کیش بازدید کرد.
تعداد بازدید:۲۳۷
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۵و۶خرداد) از ۴ واحد دانشگاهی بندرعباس، قشم، بندرلنگه و کیش بازدید کرد. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در سه واحد بندرعباس، قشم، بندرلنگه و کیش از خوابگاه، مرکز مشاوره، آشپزخانه، سلف، بوفه واماکن ورزشی این ۴واحد دانشگاهی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت و در مورد راهکارهای بهبود مستمر و ایجاد تحول مناسب، با مسئولان واحد بحث و تبادل نظر کرد.
دکتر جهان‌بین از ۴ واحد دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد

دکتر جهان بین همچنین در جلسه اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان که در واحد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد، حضور یافت و در جریان نظرات و پیشنهادات آنان قرار گرفت.

وی در جریان بازدیدها با بیان اینکه در صورت بازگشایی دانشگاه به صورت حضوری در مهرماه، باید آمادگی لازم را داشته باشیم، افزود: فرصت تابستان، بهترین فرصت برای بهسازی و تجهیز خوابگاه، سلف و... است.

دکتر جهان بین با تأکید بر اهمیت حوزه دانشجویی، ارائه خدمات رفاهی و مشاوره ای شایسته متناسب با کرامت اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، آن را زیرساخت فعالیت های فرهنگی دانست.


نظر شما :